Pagal abėcėlę

 • A (131)
 • B (39)
 • C (20)
 • Č (10)
 • D (83)
 • E (44)
 • F (35)
 • G (40)
 • H (46)
 • I (18)
 • J (73)
 • K (59)
 • L (44)
 • M (96)
 • N (25)
 • O (21)
 • P (53)
 • R (63)
 • S (49)
 • Š (12)
 • T (35)
 • U (4)
 • V (82)
 • Z (7)
 • Ž (18)

Britney Spears

Britney Spears

Britney Spears

Britney Jean Spears (g. 1981 m. gruodžio 2 d.) – Jungtinių Amerikos Valstijų popdaininkė, šokėja, aktorė, superhitų, tokių kaip „…Baby One More Time“, „Oops!…I Did It Again“, „Toxic“ atlikėja.

Britney Spears gimė Makombe, Misisipės valstijoje, tačiau užaugo Kentvude, Luizianos valstijoje. Jos mama Lynne Irene, buvusi pradinės mokyklos mokytoja, o tėvas Jamie Parnell Spears, buvęs statybos rangovas. Spears turi brolį Bryan ir jaunesnę seserį Jamie Lynn. Bryan Spears vedė 2009 m. sausio 1 d. Jamie Lynn vadybininkę, Graciella Rivera.

Spears buvo patyrusi gimnastė, ji dalyvavo gimnastikos klasėse devynerių metų ir dalyvaudavo valstybinio lygio varžybose. Ji pasirodydavo vietiniuose šokių vakaruose ir dainavo vietiniame Baptistų bažnyčios chore. Spears pateko į Niujorko į Professional Performing Arts School (Profesionali Menų Atlikimo Mokykla), kai jai buvo aštuoneri metai. Spears tėvai dažnai nesutardavo, ir jie galų gale išsiskyrė 2002 m.

Būdama ketverių, Britney Spears pirmą kartą užlipo ant scenos, aštuonerių ji dalyvavo televizijos kanalo „Disney Channel“ surengtame konkurse ir gavo vaidmenį laidoje „The Mickey Mouse Club“. Prodiuseriai iš pradžių manė, kad ji yra dar per jauna tokiam darbui, tačiau atkreipė dėmesį į neeilinį talentą ir padėjo jai tobulėti. Niujorke besimokydama nusifilmavo daugybėje reklaminių klipų, vaidino įvairiuose spektakliuose, kol tapo „The Mickey Mouse Club“ nare. Po metų nusprendė palikti Disnėjaus pasakų herojų „chorą“ ir panoro tapti soliste. Taip pat ji pasirodė keliuose „Broadway“ pastatymuose, atlikdama vaikiškus vaidmenis, įskaitant ir „Ruthless“ (1991).

1992 m. ji pasirodė populiariame televizijos talentų šou Star Search. Ji laimėjo pirmąjį šou etapą, tačiau galų gale pralaimėjo. 1997 m. Spears prisijungė prie merginų pop grupės Innosense. Vėliau, tais pačiais metais ji įrašė demo kasetę ir pasirašė leidybinę sutartį su įrašų kompanija Jive Records. Ji pradėjo turą po Ameriką, kurį rėmė JAV paauglių žurnalai, o vėliau prisijungė prie tuomet karaliavusių grupių „N’Sync“ ir Backstreet Boys turų, atlikdama apšildančiosios atlikėjos vaidmenį.

1998 m. birželio mėn. internete pasirodė nemokamų žinučių su jos dainomis, vaizdajuostėje įrašytais interviu fragmentais, nuotraukomis bei kitokia informacija apie dar niekam nežinomą dainininkę, todėl dainininkė išpopuliarėjo dar prieš pasirodant pirmosioms plokštelėms. Firma „Jive“ 1998 m. vasarą surengė pirmuosius Britney Spears pasirodymus (repertuare buvo tik keturios dainos). O spalio 23 d. buvo išleistas pirmasis B. Spears singlas. Dvi atlikėjos dainos pateko į populiariausiųjų JAV dainų dešimtuką, nors pirmasis albumas tuo metu dar nebuvo išleistas.

Pasirašiusi sutartį su Jive, jau po kurio laiko Spears atsidūrė įrašų studijoje su tokiais dainų autoriais/prodiuseriais, kaip Eric Foster White (dirbęs su „Boyzone“, Whitney Houston, „Backstreet Boys“) ir Max Martin („Ace of Base“, „Backstreet Boys“, „N‘Sync“). Spears išleido debiutinį Martin‘o parašytą singlą „…Baby One More Time“ 1998 m. spalio mėnesį. Šis singlas 1999 m. sausio mėnesį pasiekė pirmąją vietą Billboard Hot 100 sąraše, ir čia išsilaikė dvi savaites. Singlo video klipas, kuriame Spears su šokėjų trupe šoka katalikiškoje nepilnamečių mokykloje, sulaukė didelio dėmesio, ir netgi iki dabar laikomas seksualumo simboliu. Spears debiutinis albumas …Baby One More Time 1999 m. sausio mėnesį pasiekė pirmąją vietą Billboard 200 sąraše. …Baby One More Time sulaukė kritikų teigiamų atsiliepimų, o vėliau albumas buvo sertifikuotas x14 platininiu „Recording Industry Association of America“ nutarimu. Tai reiškė, jog buvo parduota daugiau nei 14 milijonų šio albumo įrašų JAV.

Spears 1999 m. balandžio mėnesį pozavo žurnalui Rolling Stone. Šios nuotraukos fotografas buvo David LaChapelle, su kuriuo Britney vėl bendradarbiavo kuriant video klipą dainai „Everytime“. Tačiau, šis žurnalo viršelis sulaukė prieštaringų atsiliepimų, kai kurie žurnalai šią nuotrauką pavadino „vaikų pornografija“. Spears tapo superžvaigžde, nedingstančia iš jau nesuskaičiuojamų žurnalų, taip pat „Rolling Stone“ viršelis sukėlė aršias diskusijas apie tai, ar vis dar tik 17-metė atlikėja nepasididino krūtinės. Dar daugiau žiniasklaidos diskusijų sukėlė įvykis, kai Spears viešai paskelbė, jog „ji išliks skaisti iki vedybų“. Šis pasižadėjimas buvo abejotinas, kadangi vėliau buvo pranešta apie tuometinius jos lytinius santykius su dainininku Justin Timberlake. 1999 m. pabaigoje, Spears pasirodė situacijų komediniame seriale Raganaitė Sabrina, kur atliko dainą „(You Drive Me) Crazy“.

Kai po visą pasaulį išplitęs pirmasis singlas kiek priblėso, albumas ir toliau siūlė vieną hitą po kito: Top 10-uką pasiekė „(You Drive Me) Crazy“, netoli Top 20-uko figūravo baladė „Sometimes“, o vėliau į Top 20-uką prasimušti sugebėjo ir „From the Bottom of My Broken Heart“. Spears sėkmė sukėlė tikrą audrą muzikos scenoje ir viena po kitos pasirodė jaunos, tokios pat karjeros trokštančios atlikėjos – Christina Aguilera, Pink, Jessica Simpson bei Mandy Moore.

Po sėkmingo debiutinio albumo išleidimo, Spears 2000 m. gegužę išleido antrąjį studijinį albumą pavadinimu Oops!… I Did It Again. Albumas debiutavo pirmoje vietoje Jungtinėse Amerikos Valstijose, ir per pirmąją savaitę buvo parduota 1,319,193 kopijų. Taip Britney Spears tapo daugiausiai albumo kopijų per pirmąja savaitę pardavusi solo atlikėja. Oficiali Amerikos Įrašų Asociacija apdovanojo Britney „deimantine certifikacija“, kai buvo parduota daugiau nei 10 milijonų Oops!… I Did It Again kopijų. Tačiau albumas buvo išpeiktas kritikų, Allmusic davė 4 iš 5 žvaigždučių, o Rolling Stone tik 3.5 iš 5. Albumo pagrindinis singlas „Oops!… I Did It Again“ pasiekė daugiausiai grojamo singlo per radiją rekordą, ir netrukus singlas pasiekė pirmąją vietą ne tik JAV, bet dar 10 šalių topų pirmąsiąs vietas. Vėliau sekė singlai „Lucky“, „auksiniu“ tapęs „Stronger“ bei „Don’t Let Me Be the Last to Know“, kurį jaunajai žvaigždei parašė kantri muzikos primadona Shania Twain ir jos prodiuseris Mutt Lange. Tais pačiais 2000 metais, Spears pradėjo pirmąjį pasaulinį koncertinį turą pavadinimu „Oops!… I Did It Again World Turas“. Per turą, Britney sustojo Niujorke, kur vyko 2000 MTV Video Music Awards. Per pasirodymą, Britney sukėlė daug aršių ginčų, nes vidury pasirodymo, ji nusiplėšė juodą kostiumą, parodė provokuojantį, beveik permatomą, aprangą. Spears laimėjo du Billboard Music Awards už dainą Oops!… I Did It Again.

2001 m. lapkričio mėnesį Spears išleido trečiąjį studijinį albumą. Albumas buvo pavadintas jos vardu Britney. Albume Britney kartu su kitais dainų autoriais parašė net 5 dainas. Nors albumas nebuvo toks populiarus kaip ankstesnieji, Britney debiutavo pirmoje JAV topų vietoje, ir per pirmąją savaitę buvo parduota 745,744 albumo kopijų. Albumo sėkmė Briney padarė vienintele atlikėja muzikos istorijoje, kurios pirmieji trys albumai debiutavo pirmoje vietoje. Šį kartą albumas buvo sutiktas gerai kritikų. Allmusic albumui davė 4.5 iš 5 žvaigždių, Britney albumo pagrindinis singlas „I’m a Slave 4 U“ pasiekė tik #27 vietą Billboard Hot 100, tačiau tai buvo sėkmingiausias albumo hitas. Singlai „I’m a Slave 4 U“, „I’m Not a Girl, Not Yet a Woman“ ir „Overprotected“, nebuvo tokie sėkmingi ir nei vienas Amerikoje nepasiekė Top 10-uko. Kad labiau išreklamuotų albumą, Spears pradėjo 2001 m. lapkritį ketvirtąjį koncertinį turą Dream Within a Dream Turas. Turas dėl blogo oro nepasiekė tik vienintelio planuoto Meksiko miesto. Pasibaigus turui, Spears pranešė, jog daro šešių mėnesių pertrauką.

„Britney“ pabandė pristatyti atlikėją, kaip labiau subrendusią jauną moterį, o kartu pasklido ir švelnios žinutės apie tai, kad asmeninis jos gyvenimas nebėra visiškai puritoniškas. 2002 m. pradžioje Spears baigė ketverių metų santykius su Timberlake. Timberlake tais pačiais metais išleistas singlas „Cry Me a River“ ir singlo vaizdo klipas, manoma buvo apie Britney. Kadangi, klipe aktorė atrodė kaip Britney, ir šis klipas sukėlė spėlionių, jog Britney buvo neištikima. Timberlake, vis dėlto, paneigė, jog daina buvo apie Spears. 2002 m. birželį Spears atidarė nuosavą restoraną Niujorko mieste „Nyla“, kur buvo pateikiami jos gimtosios valstijos Luizianos ir italų virtuvių patiekalai. Tačiau, jau lapkritį restoranas buvo uždarytas dėl valdymų problemų. „Nyla“ oficialiai buvo uždarytas 2003 m. Tais pačiais metais, Limp Bizkit grupės dainininkas Fred Durst patvirtino, jog jis draugauja su Spears. Durst taip pat buvo pasamdytas parašyti ir prodiusuoti kelias dainas jos albumui In The Zone, kurios vėliau buvo iškirptos.

2002 m. pradžioje Britney debiutavo kine, nusifilmuodama juostoje Kryžkelės, kuriame ji vaidina mergina, kuri pabaigusi vidurinę mokyklą išvažiuoja ieškoti motinos. Tačiau šį filmą kritikai įvertino ne itin palankiai. Spears netgi pelnė „Auksinės avietės“ (Razzie Award) kaip „Blogiausia aktorė“, ir už „Blogiausia originali daina“ „I’m Not a Girl, Not Yet a Woman“. Nepaisant to filmas uždirbo daugiau nei 60 milijonų JAV dol. Spears tais pačiais metais atliko epizodinį vaidmenį filme Ostinas Pauersas – auksinis narys ir paskolino balsą animaciniam filmui Elnias Robis. 2003 m. CNN filmuoto interviu ištrauka su Spears pasirodė 2004 m. dokumentiniame filme pavadinimu Fahrenheit 9/11. Šioje interviu ištraukoje apie karą Irake Britney, teigė jog reikia pasitikėti prezidentu George W. Bush, ir jo kiekvienu sprendimu.

2004 m. lapkričio 16 d. Spears išleido ketvitąjį studijinį albumą In The Zone. Tarp albumo prodiuserių buvo RedZone, Moby ir R. Kelly. Nuo pirmųjų atlikėjos darbų šis skyrėsi naujais R&B, Electro, Dance ritmais. Spears ne tik su kitais dainų autoriais parašė net 8 iš 13 dainų, bet pirmą kartą ir prodiusavo kelias dainas. In the Zone užkopė iki „Billboard 200“ topo pirmos vietos, ir per savaitę buvo parduota daugiau 609,000 albumo kopijos. Albumo sėkmė Briney padarė vienintele atlikėja muzikos istorijoje, kurios pirmieji keturi albumai debiutavo pirmoje vietoje su daugiau nei 500 000 albumo kopijų parduotų per savaitę. Albumas sulaukė įvairių atsiliepimų iš kritikų. The Guardian pagyrė albumą už melodijas ir Britney pastangas ir davė 4 iš 5 žvaigždučių. Albumo antrasis singlas buvo jau hitu tapusi daina „Toxic“. Ši daina laimėjo Britney jos pirmąjį ir kol vienintelę Grammy statulėlę „Geriausio šokių muzikos įrašo“ kategorijoje. Nors pasirodžius antrajam albumo singlui „Toxic“ albumo perkamumas vėl padidėjo, tačiau išviso „In The Zone“ buvo parduotas tik 30 milijonų tiražu, tuo tarpu kai debiutinis jos darbas „Baby One More Time“ 35 milijonų. 2003 MTV Video Music Awards apdovanojimų šou Britney kartu su Christina Aguilera atliko dainą „Like a Virgin“, ir paskui prie jų prisijungė Madonna, su kuria Spears ir Aguilera pasibučiavo pasibaigus dainai. Šis įvykis pateko beveik į viso pasaulio laikraščių puslapius.

2004 m. keletą mėnesių po jos Las Vegaso vedybų, Spears pradėjo penktąjį turą The Onyx Hotel Turas, kuris buvo atšauktas birželį, kadangi Spears susižeidė kelį per singlo „Outrageous“ vaizdo klipo filmavimą. Tačiau, dar prieš šį atsitikimą, Spears susilaukė kritikos dėl turo choreografijos, kuri pasak žiniasklaidos buvo netinkama jaunai publikai. 2004 m. rugsėjo mėnesį, Spears buvo pastebėta Kabalos centre. Apie šią religiją, Britney sužinojo iš Madonna. Tačiau jau 2006 m. Britney paliko šią religiją, teigdama jog „dabar jos vaikas yra jos religija“. Spears pradėjo prodiusuoti ir dalyvauti realybės šou Britney & Kevin: Chaotic, pasirodžiusį 2005 m. UPN kanale.

2004 m. lapkričio mėnesį Britney išleido pirmąjį kompiliacinį albumą Greatest Hits: My Prerogative, kuriame buvo visi Britney singlai išskyrus „From The Bottom Of My Broken Heart“. Taip pat albume buvo kelios naujos dainos: tai R&B dainininko Bobby Brown 1988 m. hito „My Prerogative“ koveris, „Do Somethin’“ daina prodiusuota Bloodshy ir Avant, ir „I’ve Just Begun (Having My Fun)“, kuri buvo įrašyta ketvirtajam Britney albumui In The Zone. Metų pabaigoje Britney papildė daugiausiai pasaulyje įrašų parduodančių atlikėjų sąrašą.

2005 m. lapkritį, Spears išleido pirmąjį remiksų albumą B in the Mix: The Remixes. Jos singlas „Someday (I Will Understand)“, kuris nėra nei viename Spears albumų, taip pat buvo remiksuotas ir pakliuvo į albumą. Kitas singlas „And Then We Kiss“, buvo išleistas tik Azijoje. Nors šis singlas nors ir nebuvo išleistas JAV, tačiau pasiekė 15 vietą Billboard’ Hot Dance Airplay tope.

2006 m. Spears pasirodė NBC situacijų komedijos „Vilas ir Greisė“ serijoje „Buy, Buy Baby“. Britney suvaidino liesbietę Amber-Louise. Apsilankiusi laidoje The Late Show with David Letterman 2006 m. gegužę, Spears pranešė jog laukiasi antrojo vaiko. Būdama septintą mėnesį nėščia Britney pozavo 2006 m. rugpjūčio Harper’s Bazaar leidiniui. Prieš pirmojo sūnaus Sean pirmąjį gimtadienį, Spears pagimdė antrąjį sūnų, Jayden James Federline. Jis gimė 2006 m. rugsėjo 12 d. Los Andžele. 2007 m. sausio 27 d. nuo Vėžio mirė Britney teta Sandra Bridges Covington, su kuria Britney labai artimai bendravo. Spears vasario 16 d. atsigulė į reabilitacijos kliniką Antigvoje 24 valandom. Kitą naktį Tarzanoje, Kalifornijoje vienoje iš kirpyklų ji plikai nusiskuto galvą. Po kelių dienų, ji pati išvažiavo gydytis į Malibu. Nors klinikoje ji išbuvo neilgai, bet vėl vasario 22 d. sugrįžo atgal į reabilitacinį. Spears 2006 m. lapkričio 7 dieną užpildė skyrybų dokumentus, teismo dokumentuose nurodė nesuderinamus jos ir vyro Kevin Federline skirtumus. Dainininkė neprašė, kad sutuoktinis ją finansiškai remtų po skyrybų, bet norėjo turėti išimtinę teisę globoti du jos ir K. Federline’o sūnus. Jau kitą dieną Federline pasitaręs su advokatais paprašė pilnateisės vaikų globos. Amerikiečių žymi advokatė Laura Wasser (dirbusi su Angelina Jolie, Stevie Wonder, Kiefer Sutherland, Spike Jonze, Nick Lachey) buvo pasamdyta atstovauti Spears šioje byloje. Porelė 2007 m. kovą pagaliau pasiekė susitarimą, o jau liepą jų skyrybos buvo pabaigtos. 417 000 dolerių (1 058 346 litų) – tokią pinigų sumą turėjo pakloti Britney Spears už besibaigiantį skyrybų procesą su Kevinu Federline’u bei kovą dėl jų sūnų globos. Ši suma nėra tokia įspūdinga kaip 2,7 mln. dolerių (6,8 mln. litų), sumokėti teisininkams už visą bylinėjimosi laikotarpį.

Per 2007 metus, Spears šokiruojantis elgesys nesibaigė: vienas iš pavyzdžių – papracio užpuolimas skėčiu. Spears kovo 20 d. paliko reabilitacijos kliniką, ir pasak, jos vadybininko „sėkmingai pabaigė visą gydimosi programą“.

2007 gegužę Spears pradėjo mini-koncertinį turą, netrukus išėjus iš realibitacinės klinikos. Turas pavadinimu The M+M’s buvo šešių koncertų turas. Ji naujajį albumą įrašė su įžymiais prodiuseriais Sean Garrett, J. R. Rotem ir Nate „Danja“ Hills per 2006 metus, bei 2007 metus.

Penktasis Spears albumas Blackout buvo išleistas 2007 m. spalio 30 d. Jis buvo išleistas anksčiau dėl dainų nutekėjimo internetu. Blackout debiutavo antroje Billboard 200 topo vietoje, ir ši pozija padarė Spears vienintele atlikėja muzikos istorijoje, kurios albumai debiutavo 1 ar 2 pozicijoje. Albumas buvo priimtas gerai kritikų. Iki 2008 liepos, buvo atsiusta daugiau nei 3 milijonai albumo dainų ir remiksų Jungtinėse Amerikos Valstijose. Rolling Stone davė 3.5 iš 5 žvaigždučių. Allmusic taip apt įvertino albumą, ir netgi pavadino albumą vienu iš geriausių Britney albumų. Blackout’ pagrindinis ir pirmasis singlas „Gimme More“ pateko į internetą rugpjūčio 30 d. Ši daina, kuri yra pirmoji Spears ir Danja bendras darbas, pasiekė trečią poziciją Billboard Hot 100 tope, ir tapo jos sėkmingiausiu išleistu singlu nuo debiutinės dainos „…Baby One More Time“. Spears ilgai lauktas pasirodymas per 2007 m. MTV Video Music Awards, per apdovanojimų šou tapo tikra katostrofa. BBC teigė, jog tai buvo pati blogiausia MTV apdovanojimų pasirodymas per visą istoriją, o The Times pastebėjo kad Spears nepataikė į fonogramą, ir kartais iš viso nedainuodavo. Nors pasirodymas tapo pajuokų objektu, singlas susilaukė pasaulinės sėkmės. Antrasis singlas „Piece of Me“ buvo sertifikuotas platininiu Jungtinėse Amerikos Valstijose.

2008 m. jau atitekusi tėvo James teisėtai globai ir kontrolei Spears atliko Abby vaidmenį seriale How I Met Your Mother. Ji gavo teigiamus atsiliepimus už atlikimą ir serialas pasiekė aukščiausius reitingus. 2008 m. rugsėjo 8 d. Spears atidarė MTV apdovanojimų MTV Video Music Awards šou, kuriame ji suvaidino komediniame epizode su Jonah Hill. Per šį apdovanojimų šou ji gavo pirmuosius MTV Video Music Awards apdovanojimus. Ji gavo net tris apdovanojimų statuleles už dainos „Piece of Me“ vaizdo klipą.

2008 m. buvo sukurtas valandos trukmės dokumentinis filmas pavadinimu Britney: For the Record, kuris yra apie Spears sugrįžimą į muzikos industriją. Filmas, kuriį režisavo Phil Griffin, buvo nufilmuotas Beverly Hills, Holivude ir Niujorke. For the Record buvo parodytas per MTV televizijos kanalą 2008 m. lapkričio 30 d. ir premjerą stebėjo 3.7 milijonai žiūrovų.

Gruodžio 2 d. buvo išleistas šeštasis Spears studijinis albumas pavadinimu Circus. Albumas sulaukė teigiamų kritikų atsiliepimų ir debiutavo pirmoje albumų topo vietoje Kanadoje, JAV ir Čekijoje. Jungtinėse Amerikos Valstijose Spears tapo jauniausia atlikėja, kuri debiutavo penkis albumus pirmoje pozicijoje ir už tai gavo rekordą Gineso rekordų knygoje. Ir tapo vienintele atlikėja kuri debiutavo penkis albumus kiekvieną kartą su daugiau nei 500,000 albumo kopijomis ar didesniais pardavimais. Circus tapo greičiausiai ir daugiausiai parduodamu albumu 2009 m. ir buvo parduota daugiau nei 4 milijonai albumo kopijų pasauliniu mąstu. Pagrindinis ir pirmasis singlas „Womanizer“, tapo pirmuoju Spears Billboard Hot 100 topo pirmosios vietos singlu nuo „… Baby One More Time“. Singlas pasiekė pirmąją vietą Kanadoje, Belgijoje, Danijoje, Norvegijoje, Prancūzijoje, Suomijoje ir Švedijoje. Taip pat albumas buvo nominuotas Grammy apdovanojimui už geriausią šokių muzikos įrašą. Spears 2009 m. kovą pradėjo koncertinį turą pavadinimu The Circus Starring: Britney Spears, uždirbusį daugiau nei $131.8 milijonų JAV dolerių ir tapusį penktuoju daugiausiai uždirbusiu turu tais metais.

2009 m. Britney išleido antrąjį geriausių hitų rinkinį pavadinimu The Singles Collection. Singlas iš albumo „3“ tapo trečiuoju Britney pirmos vietos hitu JAV. Daina sulaukė teigiamų kritikų atsiliepimų. Singlas taip pat sugebėjo pasiekti pirmąją topo vietą Kanadoje, Turkijoje ir top 10-tuką daugelyje šalių topuose. 2010 m. rugsėjo 28 d. Britney apsirodė jai skirtoje muzikinėje tv šou Glee. Serija, kurioje vaidino Britney davė serialui aukščiausius reitingus.

2011 m. buvo išleistas septintasis studijinis albumas pavadinimu Femme Fatale.

Britney Spears yra aštunta pagal albumų pardavimus moteris JAV, pardavusi 36 mln. albumų kopijų. Taip pat yra viena iš sėkmingiausių muzikos atlikėjų per visą muzikos industrijos istoriją, pardavusi 88 mln. albumų kopijų visame pasaulyje. Taip pat Britney turi keletą Gineso rekordų.Leave a Reply

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>