Pagal abėcėlę

 • A (131)
 • B (39)
 • C (20)
 • Č (10)
 • D (83)
 • E (44)
 • F (35)
 • G (40)
 • H (46)
 • I (18)
 • J (73)
 • K (59)
 • L (44)
 • M (96)
 • N (25)
 • O (21)
 • P (53)
 • R (63)
 • S (49)
 • Š (12)
 • T (35)
 • U (4)
 • V (82)
 • Z (7)
 • Ž (18)

Nicole Scherzinger

Nicole Scherzinger

Nicole Scherzinger

Nicole Prescovia Elikolani Valiente Scherzinger (g. 1978 m. birželio 29 d.) – Jungtinių Amerikos Valstijų dainininkė, šokėja, dainų autorė, modelis ir aktorė, pagrindinė grupės Pussycat Dolls vokalistė, šokių konkurso „Dancing with the Stars“ nugalėtoja.

Scherzinger gimė Havajuose. Jos tėvas Alfonso Valiente yra filipinų kilmės, o mama Rosemary, havajiečių ir rusų kilmės. Nicole tėvai išsiskyrė, kai ji dar tebuvo kūdikis. Kai jai buvo šešeri Nicole su mama vokiečių kilmės amerikiečiu patėviu Gary Scherzinger ir seserimi Ke’ala persikėlė gyventi į Kentukį.

Vaikystėje domėjosi menais ir lankė aktorines studijas. Nicole viename interviu atskleidė, jog jos namuose buvo griežtas katalikų auklėjimas. Būdama paauglė, Scherzinger laimėjo antrąją vietą 1996 m. Kentucky State Fair Coca-Cola Talentų konkurse. Scherzinger universitete atliko kelis pagrindinius miuziklų vaidmenis. 1999 m. nepabaigė universiteto, nes pradėjo dainuoti roko grupėje Days of the New.

1999 m. Scherzinger atliko pritariamuosius vokalus Days of the New antrajame studijiniame albume. O 2001 m. ji įrašė 2 dainas su Barry Drake F.O.B.

2001 m. Scherzinger dalyvavo realybės šou Popstars, kurį laimėjusi pateko į pop grupę Eden’s Crush. Grupė geriausiai žinoma dėl savo debiutinio singlo “Get Over Yourself (Goodbye),” kuris gerai pasirodė Kanados tope Canadian Singles Chart ir pasiekė top 10-tuką Hot 100 tope. Pirmajam singlui buvo sukurtas vaizdo klipas. Antrasis grupės singlas “Love This Way” buvo ne toks populiarus, tačiau gavo daug radijo stočių dėmesio.

Jų debiutinis studijinis albumas Popstars buvo atestuotas auksiniu ir pasiekė #6 poziciją Billboard 200 tope, tačiau neprilygo kitų šalių Popstars laidos nugalėtojų pardavimais. Grupė pradėjo koncertuoti su *NSync ir Jessica Simpson. Grupė 2002 m. iširo dėl grupės įrašų kompanijos susijungimo su kita kompanija, dėl merginų solo projektų, bei nesantaikos grupėje. Dainų kūrėja Kara DioGuardi, kuri taip kūrė Eden’s Crush grupei, padėjo kurti dainas su Scherzinger albumams PCD bei Her Name is Nicole. Nicole teigia, jog grupėje buvo nesutarimų, bei ši patirtis ją užgrūdino.

Po Eden’s Crush iširimo, Scherzinger sukūrė keletą reklaminių dainų, pasivadinusi Nicole Kea. Vienas iš jų, koveris “Breakfast in Bed” buvo panaudotas 2003 m. filme Visados kaip pirmą kartą . Dainos prodiuseris buvo Nick Hexum, kuris tuo metu buvo Nicole vaikinas.

Scherzinger dirbo su Japonų roko grupės X Japan vokalistu Yoshiki. Ji perdainavo angliškai vieną jų dainą “I’ll Be Your Love” kartu su Tokijo Simfoniniu Orkestru. Ši daina pasirodė 2003 m. albume Exposition of Global Harmony.

2003 m. gegužę Scherzinger prisijungė prie grupės The Pussycat Dolls. Pirmas pasirodymas su grupe buvo garsioje pokalbių laidoje The Late Show with David Letterman. Grupė išpopuliarėjo visame pasaulyje. Grupės hitai „Don’t Cha“, „Buttons“, „Wait a Minute“ , „Stickwitu“ ir „Beep“ yra užėmę pirmas vietas įvairių šalių topuose, debiutinis albumas PCD tapo platininiu. Antrasis studijinis albumas Doll Domination taip pat tapo platininiu, be to Scherzinger vieninteė grupės narė, kuri yra viena iš šio albumo dainų autorių.

Pussycat Dolls dažnai kritikuojama dėl to, jog Nicole neleidžia pasireikšti kitoms grupės narėms. Ji dažniausiai atlieka visus vokalus (net pritariamuosius).

Kartu su Pussycat Dolls, Scherzinger buvo pasiūlyta įrašyti anglišką versiją dainos “Jai Ho”, kuri yra 2008 m. kultinio filmo Lūšnyno milijonierius garso takelis. Nicole vienintelė dainuoja šioje dainoje, todėl ant singlo viršelio yra parašyta Pussycat Dolls kartu su Nicole Scherzinger. Dėl to 2009 m. kilo gandų, jog Nicole palieka grupę, tačiau Nicole paneigė šiuos gandus.

2009 m. vasarą spaudoje pradėjo rodytis pranešimai apie įtampą grupėje, mat grupę ardė nuolatinės pavydo scenos dėl išskirtinio statuso, kurį, lyginant su kitomis narėmis, turėjo lyderė Nicole Scherzinger. Robin Antin kelis kartus neigė, jog grupė išsiskirstė. O narė Melody teigė, jog grupė dabar daro pertrauką. Tačiau kita grupės narė Kimberly pradėjus karjerą realybės šou, duodama interviu atskleidė, jog grupės narės yra nepatenkintos savo padėtimi. Wyatt teigia, kad Nicole buvo taikomos privilegijos, kaip atskiras turų autobusas, atskiras persirengimo kambarys, kol kitos grupės narės viskuo dalinosi.

Netrukus grupę paliko visos grupės narės išskyrus Nicole, grupės įkūrėja Antin atskleidė, jog šiuo metu ieško naujų veidų prisijungsiančių prie pagrindinės vokalistės Nicole.

Po Pussycat Dolls debiuto, Scherzinger pradėjo bendradarbiauti su kitais atlikėjais. 2005 m. ji bendradarbiavo su Shaggy, Vittorio Grigolo ir Will Smith . 2006 m. ji su Avant įrašė bendrą singlą “Lie About Us” , bei su Diddy pirmąjį singlą iš jo albumo – “Come to Me” (kuriam, ji taip pat parašė žodžius).

Nuo 2006 m. Nicole dirbo prie savo solinio projekto pavadinimu. Her Name Is Nicole. Šio albumo prodiuseriai buvo will.i.am, Timbaland, Kara Dioguardi ir Bryan Michael Cox. Ji bendradarbiavo su Macy Gray, Akon, Busta Rhymes, Timbaland ir Sting.

2008 m. paremdama Barack Obama kandidatūra i JAV prezidentus, ji pasirodė su kitomis garsenybėmis will.i.am dainoje “Yes We Can”. 2008 m. Scherzinger sudainavo labdarai skirtoje dainoje su kitomis garsenybėmis. Daina vadinasi “Just Stand Up” ir skirta kovai prieš vėžį.

Nicole įrašė grupės Snow Patrol grupės vokalisto Gary Lightbody parašytą dainą pavadinimu “Just Say Yes”, kurią išgyrė kritikai. Šią dainą prieš tai atmetė Gwen Stefani. Ne-Yo parašė dvi dainas Scherzinger. Viena iš jų buvo baladė “Happily Never After”, kuri buvo pirmiau pasiūlyta Britney Spears ir jos albumui Blackout. Kita daina buvo taip pat baldė pavadinimu “Save Me from Myself”. Timbaland prodiusavo daiąn pavadinimu “Physical”, kuri pasidorė filme Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer. Nicole įtašė dainą su Jungtinės Karalystės atlikėju Sting, kuri vadinosi “Power’s Out”.

Tačiau, 2009 m. buvo pranešta, jog jos solinis projektas nutraukiamas.

Kelios dainos iš nepasirodžiusio albumo, buvo panaudotos Dolls antrajame albume Doll Domination tai: “Happily Never After”, “Who’s Gonna Love You” ir “When I Grow Up”. O atlikėja Christina Milian įrašė viena jos dainą “Punch You In Your Sleep” savo naujam albumui Elope. O pirmiau Nicole skirta daina pavadinimu “Alienated” parašyta Keri Hilson, dėl neišleisto Nicole albumo Keri įrašė savo albumui. “Just Say Yes” įrašė grupė Snow Patrol albumui Up to Now.

2009 m. Nicole atskleidė, jog kai Pussycat Dolls padarys pertrauką, ji išleis solo albumą. Ji ruošėsi dirbti su will.i.am, Timbaland, Lady GaGa, Shiloh, Chris Brown ir A. R. Rahman.

Tačiau, iš neišleisto albumo buvo išleisti keli singlai. Pirmasis singlas iš albumo buvo “Whatever U Like” (su T.I) o antrasis “Baby Love” (kartu su will.i.am). Taip pat ji išleido Duran Duran dainos koverį “Rio” skirta kompanijos Unilever reklamai.

2010 m. Nicole atskleidė, kad singlas iš “Doll Domination” pavadinimu “I Hate This Part” irgi buvo skirta jos albumui.

2010 m. vėl pasirodė pranešimai, kad Nicole vėl pradėjo įrašinėti solo albumų. Ji įrašė duetą su gitaristu Slash jo albumui. 2010 m. vasario 1 d. Nicole kartu su daugeliu kitų dainininkų įrašė dainos “We are the World” koverį, skirtą Haičio žemės drebėjimo aukoms paremti. Taip pasirodė pranešimai, kad Nicole įrašinėja duetą kartu su Jay Sean. Ir prie albumo dirba kartu su Chuck Harmony.

2010 m. Nicole kartu su partneriu Dereku Hough dalyvavo garsiajame televizijos projekte – šokių konkurse „Dancing with the Stars“ ir laimėjo 1-ą vietą. Iškart po šou Nicole išleido singlą tik ineternetui pavadinimu “Nobody Can Change Me”.

2010 m. vasarą prodiuseris RedOne patvirtino, jog jis yra Nicole debiutinio solinio albumo vyriausias prodiuseris. 2010 m. spalio 14 d. Scherzinger naujasis singlas iš albumo pavadinimu “Poison” debiutavo jos oficialioje svetainėje ir jos oficialiame YouTube kanale. 2010 m. lapkričio 18 d. Nicole kartu su atlikėju Prince koncertavo Abu Dabyje.

Scherzinger pasirodė keliuose JAV serialuose. Kaip TV komedijoje, Half & Half (vaidino Jasmine), bei kitame seriale My Wife and Kids. Taip pat ji pasirodė 2003 m. filme Meilė nieko nekainuoja. Nicole net nusifilmavo kartu su krepšininku LeBron James Nike batų reklamoje.

2006 m. ji nusifilmavo “Bench Body” reklamai, Filipinuose. 2008 m. ji nusifilmavo “Clear Shampoo ir Conditioner” reklamoje. Abi šios reklamos dažnai rodomos Azijoje. Taip pat ji vaidino 2003 m. filme Vejantis gražuoliuką, jame taip pat pasirodė kita Eden’s Crush narė Ivette Sosa. 2007 m. ji pasirodė vienoje serialo Cukrus serijoje. 2009 m. Nicole pasirodė Nickelodeon kanalo seriale Big Time Rush pirmojoje serijoje.

2009 m. gruodį Scherzinger tapo NBC muzikinio konkurso The Sing-Off viena iš teisėjų. 2010 m. gruodį Nicole pasirodė ir antrame šio šou sezone. 2010 m. birželio 4d. pranešta, jog Nicole atliks Maureen vaidmenį miuzikle Nuoma, kurį režisuoja aktorius Neil Patrick Harris. 2010 m. lapkričio 15 d. Nicole pasirodė seriale How I Met Your Mother, kuriame atliko Jessica Glitter vaidmenį.

Scherzinger buvo susižadėjusi su pagrindiniu grupės „311“ vokalistu Nick Hexum, tačiau jie išsiskyrė. 2007 metais Miunchene per MTV Europos muzikos apdovanojimus, Nicole susipažino su Formulės 1 lenktyninku Lewis Hamilton, nuo to laiko jie draugauja. Ji keliose vyrų žurnaluose jau kelis metus iš eilės patenka į Top 100-ką.Leave a Reply

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>